Wolontariusze

Mamy już komplet zarejestrowanych wolontariuszy, którzy  wyruszą na oleśnickie ulice w dniu 26 Finału WOŚP, czyli 14 stycznia 2018.

W ramach 26 Finału WOŚP będziemy kwestowali dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.
Kochani wolontariusze, sprawdźcie swoje skrzynki mailowe 📬
Poniżej też dzielimy się garścią najważniejszych informacji dotyczących finału

Już 14 stycznia:
Spotykamy się o godz. 9:00 w sali widowiskowej BIFK.Warto przyjść chwilę wcześniej, gdyż punktualnie o 9:00 odbędzie się odprawa wszystkich wolontariuszy z funkcjonariuszami oleśnickiej policji. Chcąc zadbać o Twoje bezpieczeństwo, powiedzą: gdzie chodzić z puszką, czego nie należy robić i jakich miejsc i ludzi unikać. Po odprawie otrzymasz identyfikator i puszkę.

Nikt nie będzie chodził z puszką sam! Jeśli nie masz z kim kwestować, podejdź do któregoś z członków sztabu, a my jakoś temu zaradzimy.

W razie jakichkolwiek problemów, skontaktuj się bezpośrednio z policją, lub jeśli sytuacja tego nie wymaga, z jednym z członków sztabu

Kiedy już poczujesz się zmęczony i zmarznięty, możesz wrócić do sztabu, rozliczyć puszkę, zrobić sobie przerwę a po kawie/herbacie i ciastku pójść dalej zbierać pieniądze.

Przy rozliczaniu puszki obecna może być tylko jedna osoba z grupy. Niemniej pod zebraną kwotą potrzebujemy podpisu każdego z was. Po rozliczeniu puszki, członek Sztabu wypisze zaświadczenie o zebranej kwocie, które może się przydać w szkole lub po prostu zostać pamiątką po tegorocznym Finale. Rozliczenie puszek odbywa się w Spółdzielni Mieszkaniowej ZACISZE przy ul. Kochanowskiego 5

W czasie przerwy lub po skończeniu zbiórki zapraszamy do naszej kawiarenki. Tam czekać będą gorące napoje oraz coś słodkiego do zjedzenia. Kawiarenka znajduje się w Spółdzielni Mieszkaniowej ZACISZE przy ul. Kochanowskiego 5

Prosimy nie zbierać pieniędzy dłużej niż do godziny 19:30!

 Zapraszamy również do skorzystania z innych atrakcji tego dnia. Program w załączeniu!

Gwarantujemy, że będzie to dzień pełen wrażeń!
Do zobaczenia w niedzielę!

Oleśnicki Sztab WOŚP

Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki, drugi wolontariusz (dla bezpieczeństwa nie należy chodzić samemu) i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem.


Jak wygląda wolontariusz WOŚP?
fot. www.wosp.org.pl