Media

Osobą odpowiedzialną za kontakt z mediami jest hm. Marlena Piotrowska.
Kontakt: marlena.piotrowska@zhp.net.pl

Poniżej będziemy sukcesywnie publikowali komunikaty prasowe


KOMUNIKAT PRASOWY NR 1 08.12.2017 - LICYTACJA I AKCJA KSIĄŻKA NA WOŚP


Podaruj fanty lub oferty usług na licytację w ramach Finału WOŚP 2018 - zagraj z nami dla dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

Już 14 stycznia 2018 roku rusza 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a co za tym idzie – licytacja oraz akcja “książka na WOŚP”. Aby usprawnić pracę naszego sztabu, jak i przebieg samej licytacji, poniżej zamieszczamy kilka przydatnych informacji:
1. Przedmioty na licytację lub oferty usług składamy do 5 stycznia w biurze Komendy Hufca ZHP Oleśnica przy ul. Lwowskiej 3. Wszystkie przedmioty muszą zostać przez nas skatalogowane i wpisane na listę, dlatego rzeczy przyniesione po wyżej wymienionym terminie (zwłaszcza w dniu Finału), nie będą uwzględniane podczas licytacji.
2. Przy składaniu przedmiotów lub ofert usług prosimy o wstępną i obiektywną wycenę przedmiotu/usługi – to bardzo ułatwi nam pracę w dniu Finału podczas samej licytacji.
3. Prosimy o przynoszenie przedmiotów lub ofert usług, które swoją wartością będą w stanie wspomóc Fundację WOŚP. Prosimy, abyście zastanowili się, co sami chcielibyście wylicytować.
4. Sztab zastrzega sobie prawo do wyboru przedmiotów na licytację, a przedmioty drobne (np.: gadżety reklamowe, małe pluszowe maskotki, puzzle, figurki, breloczki) zostaną przekazane na kiermasz na rzecz WOŚP, który odbędzie się w dniu finału.


Książka na WOŚP

Oprócz licytacji, podobnie jak w roku poprzednim, ogłaszamy akcję “książka na WOŚP”.
Wszyscy chętni mogą przekazać oleśnickiemu sztabowi książki w dobrym stanie. 14 stycznia, w dniu Finału, odbędzie się kiermasz książek, cały dochód z niego trafi bezpośrednio do puszki WOŚP i wesprze cel akcji.

Książki można przynosić do 12 stycznia do Biura Hufca Oleśnica (ul. Lwowska 3). Prosimy o staranną selekcję egzemplarzy (nie przyjmujemy m.in. książek zniszczonych, starych podręczników, poradników oraz książek telefonicznych). 

Godziny otwarcia biura Hufca w trakcie zbiórek drużyn harcerskich (z wyjątkiem przerwy świątecznej):
poniedziałek: 16:30-18:00; 19:00-20:30
wtorek: 18:00-19:30
czwartek: 16:00-17:30
piątek: 16:00-19:30

W trakcie przerwy świątecznej (23.12.2017-01.01.2018) terminy otwarcia Biura Hufca ulegają zmianie, dlatego prosimy o kontakt.

Osobą odpowiedzialną za licytację z ramienia naszego sztabu jest Paweł Szczegodziński. Wszystkie pytania odnośnie licytacji prosimy kierować na adres mailowy paulus76@wp.pl