14 sty 2018

Wolontariusze ruszyli! Do zobaczenia na mieście, Oleśnico!

Wolontariuszu,
 Kiedy już poczujesz się zmęczony i zmarznięty, możesz wrócić do sztabu, rozliczyć puszkę, zrobić sobie przerwę a po kawie/herbacie i ciastku pójść dalej zbierać pieniądze.

 Przy rozliczaniu puszki obecna może być tylko jedna osoba z grupy. Niemniej pod zebraną kwotą potrzebujemy podpisu każdego z was. Po rozliczeniu puszki, członek Sztabu wypisze zaświadczenie o zebranej kwocie, które może się przydać w szkole lub po prostu zostać pamiątką po tegorocznym Finale. Rozliczenie puszek odbywa się w Spółdzielni Mieszkaniowej ZACISZE przy ul. Kochanowskiego 5

 W czasie przerwy lub po skończeniu zbiórki zapraszamy do naszej kawiarenki. Tam czekać będą gorące napoje oraz coś słodkiego do zjedzenia. Kawiarenka znajduje się w Spółdzielni Mieszkaniowej ZACISZE przy ul. Kochanowskiego 5Brak komentarzy:

Prześlij komentarz