16 sty 2017

25 Finał - cząstkowe podsumowanie

Po koncercie oleśnickiego zespołu Czwarty Poziom puściliśmy światełko do Nieba. W tym roku przybrało ono oryginalną formę - ustawiliśmy się w kształt serca, machaliśmy w górę pałeczkami fluorescencyjnymi a dron Pana Grzegorz Żyła wzbił się w powietrze i wykonał te oto fotografie.

 fot. Grzegorz Żyła

fot. Grzegorz Żyła

25 Finał WOŚP powoli przechodzi do historii... Przyszedł czas na ostateczne rozliczenie i podziękowania. Zatem, dziękujemy wszystkim, którzy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy: wolontariuszom, sponsorom, partnerom organizującym wydarzenia towarzyszące, lokalnym mediom i wszystkim mieszkańcom, którym bliska jest idea WOŚP. 

Wspólnie udało nam się zebrać około... 90 tysięcy złotych!  Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość - ostateczną kwotę, którą udało nam się uzbierać, poda bank!

Kochani! Po raz setny - WIELKIE DZIĘKI

Zaglądajcie na naszego Facebooka i Instagrama, tam relacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz