28 lis 2016

Zagłosuj na oleśnicki finał WOŚP w plebiscycie!

Drodzy Oleśniczanie!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki organizacji poprzedniego, 24. Finału WOŚP zostaliśmy nominowani w oleśnickim plebiscycie wolontaryjnym w kategorii wydarzenie.

Głosowanie w plebiscycie trwa od 21 listopada do 4 grudnia. Głosy można oddawać poprzez miejską platformę internetową, wykorzystywaną m.in. podczas konsultacji nad budżetem obywatelskim czy wyborach sportowca roku.

Finał WOŚP w Oleśnicy przyniósł najwyższy wynik w historii akcji w naszym mieście: zebrano ok. 67 tysięcy zł, czyli ok. 15 tysięcy więcej, niż zazwyczaj. Harcerze i instruktorzy Hufca ZHP Oleśnica przygotowali ok. 160 wolontariuszy, którzy pracowali na ulicach zarówno miasta, jak i gminy.

Więcej informacji oraz głosowanie - KLIKNIJ, ABY PRZECZYTAĆ.

Z góry dziękujemy za każdy głos!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz