5 sty 2016

Zbieramy fanty na licytację 24. Finału WOŚP

Uwaga! Przedłużamy ostateczny termin zbiórki produktów i ofert usług na licytację na rzecz WOŚP. Czekamy na Was w biurze Komendy Hufca Oleśnica przy ul. Lwowskiej 3 w Oleśnicy do piątku, 8 stycznia, do godz. 19:00.

Licytacja produktów i usług odbędzie się 10 stycznia w Sali Widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4 w Oleśnicy. Zaczynamy o godz. 16:30. Cały zysk z licytacji trafi prosto do puszki WOŚP. W tym roku gramy na zakup urządzeń pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Ostateczna lista produktów i ofert usług zostanie zamieszczona na naszej stronie i profilu na Facebooku najpóźniej 8 stycznia. Szczegółowy program 24. Finału WOŚP w Oleśnicy znajduje się w zakładce PROGRAM.

Zachęcamy, aby wszystkie posty w mediach społecznościowych dotyczące 24. Finału WOŚP oznaczać hashtagami: #wosp2016 ‪#‎wośpOleśnica‬ ‪#‎wospOlesnica‬

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz