9 sty 2016

Informacje dla wolontariuszy

Drogi Wolontariuszu! 
Otrzymałeś od nas maila. Jeśli jednak nie sprawdziłeś swojej skrzynki, prezentujemy Ci najważniejsze informacje w skrócie.

Już w niedzielę rusza 24 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY! Cieszymy się, że chcesz zagrać razem z nami! Spotykamy się o godz. 9:00 w siedzibie Sztabu, czyli w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej ZACISZE przy ul. Kochanowskiego 5.  

Warto przyjść chwilę wcześniej, gdyż punktualnie o 9:00 odbędzie się odprawa wszystkich wolontariuszy z funkcjonariuszami oleśnickiej policji. Po odprawie otrzymasz identyfikator i puszkę. W tym roku sponsorzy zadbali o to, aby każdy wolontariusz otrzymał zestaw pamiątkowych gadżetów: wodoodporne etui na telefon ze smyczą, specjalne startery telefoniczne Play, abyś mógł być w stałym kontakcie ze sztabem, rodziną oraz innymi wolontariuszami podczas zbiórki! 

W czasie przerwy lub po skończeniu zbiórki zapraszamy do naszej kawiarenki. Tam czekać będą gorące napoje oraz coś słodkiego do zjedzenia. Prosimy nie zbierać pieniędzy dłużej niż do godziny 19:30! Zapraszamy również do skorzystania z innych atrakcji tego dnia - szczegóły w zakładce program.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz