7 sty 2013

Informacje dla wolontariuszy XXI Finału

Drogi Wolontariuszu!

Wielkimi krokami zbliża się XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym zdecydowałeś się wziąć udział. To już 13 stycznia, a my chcielibyśmy podać Ci kilka niezbędnych informacji, bo z pewnością zbiera się w Tobie dużo pytań, co i jak będzie się działo w dniu Finału:
- spotykamy się o godz. 9:00 w siedzibie Sztabu, czyli w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej ZACISZE, przy ul. Kochanowskiego 4. Warto przyjść chwile wcześniej, gdyż punktualnie o 9:00 odbędzie się odprawa wszystkich wolontariuszy przez funkcjonariuszy Policji. Chcąc zadbać o Twoje bezpieczeństwo przekażą  garść informacji gdzie chodzić z puszką, czego nie należy robić i jakich miejsc i ludzi unikać. Po odprawie otrzymasz identyfikator i puszkę. W tym roku sponsorzy zadbali o to, aby każdy wolontariusz jako pamiątkę nie miał tylko identyfikatora, ale również i inne gadżety:
1) bandanki Play, które idealnie spełniają funkcję szalika lub też czapki i pomogą ci trzymać się ciepło
2)   specjalne startery Play, abyś mógł być w stałym kontakcie ze sztabem, rodziną oraz innymi wolontariuszami podczas zbiórki.
3)  ulotki, w których znajdą wszystkie niezbędne informacje, również o tym jak pomagać WOŚP przez cały rok!
4)  smycz na identyfikator od firmy RDI
 - nikt nie będzie chodził z puszką sam! Jeśli nie masz z kim kwestować, podejdź do któregoś z członków sztabu, a my jakoś temu zaradzimy.
- kiedy już  poczujesz się zmęczony i zmarznięty, możesz wrócić do sztabu, rozliczyć puszkę Twojej grupy lub tylko zrobić sobie przerwę i pójść dalej zabierać pieniądze.
 - w czasie „przerwy” lub po skończeniu zbiórki, zapraszamy do naszej kawiarenki „Zanzibar”. Tam czekać  będą gorące napoje, oraz coś do zjedzenia: bułki i ciastka.
- kwestujemy najpóźniej do godz. 19:30.

Gwarantujemy, że będzie to dzień pełen wrażeń!
Do zobaczenia w niedzielę!