16 lis 2012

XXI Finał WOŚP - nabór wolontariuszyRozpoczynamy nabór na wolontariuszy WOŚP!

Prezentujemy Wam parę informacji technicznych, ponieważ w tym roku forma zgłoszeń na WOŚP jest nieco inna niż w latach ubiegłych:
1. Dane osobowe należy przynieść do biura Komendy Hufca ZHP Oleśnica (Oleśnica, ul. Lwowska 3 nad kawiarnią "Iwona").  Czekamy na Was: we wtorki w godz. 17:00-19:30, środy w godz. 16:30-19:00  oraz w piątki w godz. 15:00-17:00.
2. Natomiast na Wasze zdjęcie legitymacyjne czekamy do trzech dni od Waszej wizyty w hufcu i złożenia nam danych osobowych. Zdjęcie musi zostać przesłane w formie elektronicznej na maila naszego sztabu: wosp@olesnica.zhp.pl
3. Prosimy Was, żebyście nie przysyłali nam Waszych danych osobowych w mailach! (Jest to dość istotny szczegół, którego musicie przestrzegać!)
4. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 grudnia. Tego dnia zamykamy rekrutację i nie będziemy mogli zmieniać danych żadnego z wolontariuszy.
5. Pomiędzy 11 a 19 grudnia każdy ze zgłoszonych wolontariuszy musi jeszcze raz odwiedzić biuro Komendy Hufca Oleśnica, aby podpisać „zobowiązanie wolontariusza”. W przypadku osoby niepełnoletniej wymagany jest podpis prawnego opiekuna.
6. Wolontariuszem można zostać jedynie w wyniku spełnienia wszystkich powyższych formalności.